Bluetooth Low Energy

 

„Casambi“ sprendimas yra pagrįstas „Bluetooth Low Energy“, pažangiausia belaidžio ryšio technologija ir vienintele mažos galios belaidžio ryšio technologija visuose šiuolaikiniuose išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, todėl tai yra vienintelė pagrindinė ir ateityje patikima mažos galios radijo technologija pasaulyje.

Bluetooth Low Energy buvo sukurtas Nokia tyrimų centre, kuriame dirbo „Casambi“ įkūrėjai. Štai kodėl „Casambi“ turėjo unikalų pranašumą anksti suvokdamas „Bluetooth Low Energy“ potencialą. „Casambi“ pradėjo kurti sprendimą, kol rinkoje dar nebuvo „Bluetooth Low Energy“ įrenginių.

Wireless Mesh Network


„Casambi“ technologija sukuria tinklinį tinklą, kuriame visas sistemos valdymas (intelektas) atkartojamas kiekviename mazge ir tokiu būdu sukuriama sistema be gedimo taškų.

Toks savaime besitvarkantis belaidis tinklas gali valdyti daugybę šviestuvų iš bet kurio taško. Tai taip pat leidžia atnaujinti programinę-aparatinę įrangą tinkle, todėl bet kokius pakeitimus galima atlikti belaidžiu būdu. Tokio tipo visiškai paskirstytoje ir simetriškoje architektūroje bet kuris įrenginys gali atsijungti nuo interneto ir pasivyti kitus, kai vėl prisijungs.

„Casambi“ įrenginiai yra patys išmanūs ir prijungiami tik tada, kai reikia. Interneto ryšys nėra būtinas normaliam darbui, jis reikalingas tik vartotojo sąsajos konfigūracijoms išsiųsti arba atšaukti iš debesies technologojų paslaugos.

„Casambi“ programos


„Casambi“ programa veikia kaip viena iš „Casambi“ apšvietimo valdymo sprendimo vartotojo sąsajų, kaip paleidimo įrankis ir nuotolinis prieigos taškas. „Casambi“ programa veikia su „iOS“ ir „Android“ įrenginiais, pvz., išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais. Programėlę gali nemokamai atsisiųsti bet kuris vartotojas.

„Casambi“ programėlę kuria vartotojo sąsajos ekspertai ir taip, kad ja galėtų naudotis visi, nepaisant techninių įgūdžių. Casambi apšvietimo valdymo technologija suteikia galimybę Casambi partneriams įdiegti ir sukurti viską, ko reikia visapusiškai apšvietimo valdymo sistemai, tačiau Casambi programėlė vartotojo sąsajoje parodo tik tas funkcijas, kurios yra svarbios konkrečiam įrenginiui. Todėl „Casambi“ programėlė vienodai tinka tiek profesionaliam apšvietimo rinkai, tiek gyvenamosioms patalpoms valdyti.

Vartotojo sąsajos


„Casambi“ siūlo daugybę galimybių vartotojui sąveikauti su apšvietimu, atsižvelgiant į individualius vartotojo poreikius. Programėlė išmaniesiems telefonams, planšetiniams kompiuteriams ir išmaniesiems laikrodžiams yra viena patogiausių ir draugiškiausių iš vartotojo pusės. Be programėlės, galima naudoti tradicinius sieninius jungiklius, mygtukus, paties Casambi scenos valdiklius ir daug kitų valdymo taškų.

Dėl Casambi Bluetooth modulio ir universalios programinės įrangos visi Casambi partneriai gali sukurti savo vartotojo sąsajas Casambi apšvietimo valdymo sistemai. Visi partnerių produktai yra suderinami vienas su kitu, taip pat su visais vietiniais Casambi produktais.

Šviestuvai

Casambi technologija veikia su bet kurio gamintojo esamų šviestuvų asortimentu ar jau sumontuotais sieniniais jungikliais, bet taip pat gali būti lengvai integruota į LED valdiklius, LED lemputes ar LED modulius, sukuriant optimalų sprendimą dėl montavimo paprastumo ir funkcionalumo su minimaliomis papildomomis techninės įrangos ir diegimo išlaidomis.

Casambi bendradarbiauja su visais pirmaujančiais šviestuvų gamintojais.