Rotaliana akcijaRotaliana akcija
LEDS C4 Veneto akcijaLEDS C4 Veneto akcija
LEDS C4 Pipe akcijaLEDS C4 Pipe akcija
Šviestuvų išpardavimasŠviestuvų išpardavimas

Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas

Pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už 200 eur ir daugiau.

Nemokamas atsiėmimasNemokamas atsiėmimas

Nemokamas atsiėmimas

Atsiimk prekes nemokamai iš Mūsų šviestuvų salono.

Platus asortimentasPlatus asortimentas

Platus asortimentas

Virš 40000 prekių pasirinkimas.

14 dienų prekių grąžinimas14 dienų prekių grąžinimas

14 dienų grąžinimas

Pirkdami internetu galėsite grąžinti prekes per 14 dienų.

GDPR BDAR apsaugaGDPR BDAR apsauga

Asmens duomenų apsauga

Atsakingai laikomės privatumo politikos.



Ispanų gamintojo LEDS C4 pakabinamų šviestuvų serijos Jūsų svetainei ar valgomojo zonos apšvietimui. Išskirtinis dizainas, inovatyvūs techniniai sprendimai ir svarbiausia - išskirtinis akcentas Jūsų namuose.


VIDAUS IR LAUKO ŠVIESTUVAI JŪSŲ NAMAMS

PAKABINAMI INTERJERINIAI ŠVIESTUVAIPAKABINAMI INTERJERINIAI ŠVIESTUVAI
PAKABINAMI INTERJERINIAI ŠVIESTUVAI
TORŠERAITORŠERAI
TORŠERAI
SIENINIAI INTERJERINIAI ŠVIESTUVAISIENINIAI INTERJERINIAI ŠVIESTUVAI
SIENINIAI INTERJERINIAI ŠVIESTUVAI
LAUKO ŠVIESTUVAILAUKO ŠVIESTUVAI
LAUKO ŠVIESTUVAI

NAUJA PAVASARIO ŠVIESTUVŲ "FLOS" KOLEKCIJA

Gaudrė prekės kodas FLOF6405047
Gaudrė prekės kodas FLOF6405044
Gaudrė prekės kodas FLOF2121026
Gaudrė prekės kodas FLOF1590056

ŠVIESTUVŲ "GROK" KOLEKCIJA

GROK InvisibleGROK Invisible
Invisible

GROK CocktailGROK Cocktail
Cocktail

Grok Circular VerticalGrok Circular Vertical
Circular Vertical

GROK Tubs ModularGROK Tubs Modular
Tubs Modular

GROK Tubs Modular WallGROK Tubs Modular Wall
Tubs Modular Wall

GROK SimplyGROK Simply
Simply

GROK CandleGROK Candle
Candle


REKOMENDUOJAME

Gaudrė prekės kodas OSR4058075126909
Gaudrė prekės kodas OSR4058075126886
Gaudrė prekės kodas LED00798605M1
Gaudrė prekės kodas LED0084030515
Gaudrė prekės kodas LED008107DN12
Gaudrė prekės kodas FLOF2121026
Gaudrė prekės kodas LED008392DN05
Gaudrė prekės kodas LED0083920505
Gaudrė prekės kodas LED0084030512
Gaudrė prekės kodas FLOF7766009
Gaudrė prekės kodas LED00601392F9
Gaudrė prekės kodas LED008107DN14
Gaudrė prekės kodas LED00645493F9
Gaudrė prekės kodas FLOF7766048
Gaudrė prekės kodas HEL18212304
Gaudrė prekės kodas LED05833721F9
Gaudrė prekės kodas LED059685Z5CL
Gaudrė prekės kodas LED05E028Z5EH
Gaudrė prekės kodas LED059683Z5CL
Gaudrė prekės kodas LED059649J6T2
Gaudrė prekės kodas LED059873Z5CL
Gaudrė prekės kodas LED559944Z5CL
Gaudrė prekės kodas LED559440CAM2
Gaudrė prekės kodas LED55965505CD
Gaudrė prekės kodas LED559319Z5M3
Gaudrė prekės kodas LEDPX0487NEG

Populiarūs šviestuvai: FLOS IC serija

Flos šviestuvų IC serija: pakabinami, sieniniai, staliniai, toršerai. Šviestuvai skleidžianti išsklaidytą šviesą. Rėmas iš žalvario, šlifuoto lakuoto arba chromuoto plieno. Pūsto stiklo opalo difuzorius. Dizaineris: Michael Anastassiades, 2014

Gaudrė prekės kodas FLOF3175059
Gaudrė prekės kodas FLOF3173030
Gaudrė prekės kodas FLOF3173057
Gaudrė prekės kodas FLOF3178059
Gaudrė prekės kodas FLOF3157059
Gaudrė prekės kodas FLOF3175035
Gaudrė prekės kodas FLOF3175030
Gaudrė prekės kodas FLOF3173059
Gaudrė prekės kodas FLOF3178030
Gaudrė prekės kodas FLOF3178057
Gaudrė prekės kodas FLOF3157030
Gaudrė prekės kodas FLOF3178035

Staliniai šviestuvai. Patogiam darbui iš namų.

Gaudrė prekės kodas FLO098300AH
Gaudrė prekės kodas FLOF3452009
Gaudrė prekės kodas FLOF3452033
Gaudrė prekės kodas FLOF3452057

LEDS C4LEDS C4
VINDOVINDO
FLOSFLOS
LedvanceLedvance
HelestraHelestra
RotalianaRotaliana
BerkerBerker
TridonicTridonic
HelvarHelvar
Kohl lightingKohl lighting
RZB LightingRZB Lighting
BPM LightingBPM Lighting

Jungikliai. Kištukiniai lizdai. Šviesos reguliatoriai.

Berker - Serija S1Berker - Serija S1
Serija S1
Berker - Serija Q3Berker - Serija Q3
Serija Q3
Berker - Serija K1Berker - Serija K1
Serija K1
Berker - Serija R3Berker - Serija R3
Serija R3

   

Gaudrė prekės kodas BER10118989