Mokėjimo būdai

Įsigydami prekes internetinėje parduotuvėje e-sviestuvai.gaudre.lt galėsite atsiskaityti:

  • Elektronine bankininkyste;

  • Lizingu ar lygiomis dalimis per 3 mėnesius;

  • Mokėjimo kortele (kreditine arba debetine);

  • Bankiniu pavedimu (išankstinis apmokėjimas).


Elektronine bankininkyste - Atsiskaityti galima naudojantis Swedbank, Seb, Luminor, Šiaulių bankas, Citadėlė bankas ,Revolut, N26 elektroninės bankininkystės paslaugomis. Bei kniks dovanų kortelėmis. Atsiskaitymai galimi euro valiuta. Mokėjimai apdorojami naudojantis MakeCommerce.lt mokėjimų platforma.

Mokėjimas atliekamas saugioje Maksekeskus AS paslaugų teikėjo mokėjimo aplinkoje, esančioje už El. parduotuvės ribų. El. parduotuvė neturi prieigos prie Kliento banko ar kortelės duomenų. Apmokėję užsakymą įsitikinkite, kad spustelėjote mygtuką „Grįžti pas pardavėją“.

Atsiskaitymo būdaiAtsiskaitymo būdai

Lizingu ar lygiomis dalimis per 3 mėnesius - Galima atsiskaityti Inbank | mokilizingas ar Moki3 lizingo paslaugomis (Inbank mokilizingas ir Moki3 galima atsiskaityti perkant už daugiau nei 50 eurų).

Mokejimo kortelėsMokejimo kortelės

Mokėjimo kortelėmis  - Galima atsiskaityti Visa ir MasterCard kreditinėmis ir debetinėmis kortelėmis.

Mokejimo kortelėsMokejimo kortelės

Bankiniu pavedimu (išankstinis apmokėjimas) - Užsisakykite prekes internetu ir atsiskaitykite pavedimu per elektroninę bankininkystę arba bet kuriame banko padalinyje.

Atlikus užsakymą Jums atsiųsime išankstinio apmokėjimo sąskaitą faktūrą, ją apmokėjus pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą ir informuosime Jus apie užsakymo eigą.

Pavedime prašome nurodyti e-sviestuvai.gaudre.lt internetinės parduotuvės rekvizitus ir užsakymo numerį, kurį atsiųsime elektroniniu paštu.

Rekvizitai apmokėjimui:
Gavėjas: UAB „Gaudrė“
A/S: LT787044060000158841
Bankas: AB SEB bankas
Įmonės kodas: 120682381
Mokėjimo paskirtis: būtina nurodyti užsakymo numerį.

Apie atliktą apmokėjimą būtinai informuokite elektroniniu paštu eparduotuve@gaudre.lt.