LEDS C4 Naujienos jau pas mus!

Naujausi produktai iš LEDS C4 šviestuvų gamintojo jau pas mus asortimente.

Rinkitės iš plataus, daugiau nei 20000 vidaus ir lauko šviestuvų asortimento!

Prekes pristatysime per 12-24 d. dienų.


Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas

Pristatymas

Nemokamas pristatymas perkant už 200 eur ir daugiau.

Nemokamas atsiėmimasNemokamas atsiėmimas

Nemokamas atsiėmimas

Atsiimk prekes nemokamai iš Mūsų šviestuvų salono.

Nemokamas atsiėmimasNemokamas atsiėmimas

Patogus atsiskaitymas

Atsiskaityk pavedimu iškart per populiariausius bankus ar banko kortele.

Platus asortimentasPlatus asortimentas

Platus asortimentas

Virš 40000 prekių pasirinkimas.

14 dienų prekių grąžinimas14 dienų prekių grąžinimas

14 dienų grąžinimas

Pirkdami internetu galėsite grąžinti prekes per 14 dienų.

GDPR BDAR apsaugaGDPR BDAR apsauga

Asmens duomenų apsauga

Atsakingai laikomės privatumo politikos.


Pupuliariausi šviestuvai

Helestra yra Vokietijos šviestuvų gamintojas, kuris jau daugiau nei 50 metų gamina aukštos kokybės apšvietimo sprendimus. Įmonė yra žinoma dėl savo modernaus dizaino ir kokybiškų medžiagų, kurias naudoja savo produktams gaminti.

Visi Helestra produktai yra sukurti ir pagaminti netoli Drezdeno, o tai užtikrina, kad jie atitinka aukščiausius Vokietijos gamybos standartus. Įmonė yra įsipareigojusi gaminti produktus, kurie yra ne tik kokybiški, bet ir energetiškai taupūs, siekiant padėti savo klientams sumažinti savo elektros sąskaitas.

Helestra produktų asortimente yra daugybė skirtingų šviestuvų, nuo stalinių lempų iki sieninių ir pastatomų šviestuvų, taigi kiekvienas klientas gali rasti produktą, atitinkantį jo poreikius. Be to, Helestra taip pat siūlo sprendimus šviesos valdymui, kurie leidžia efektyviai ir paprastai kontroliuoti apšvietimą savo namuose.

Visame pasaulyje Helestra yra žinoma kaip kokybės ir patikimumo simbolis, o jos produktai naudojami ne tik privačiose namų erdvėse, bet ir viešbučiuose, restoranuose ir kitose komercinėse vietose.


LEDS C4LEDS C4
VINDOVINDO
FLOSFLOS
JUNGJUNG
LedvanceLedvance
HelestraHelestra
RotalianaRotaliana
BerkerBerker
TridonicTridonic
HelvarHelvar
Kohl lightingKohl lighting
RZB LightingRZB Lighting
BPM LightingBPM Lighting

Interjeriniai šviestuvai

Ieškantiems išskirtinių interjero apšvietimo sprendimų siūlome lyderiaujančių Europos gamintojų, tokių kaip FLOS, LEDS C4, Axolight, Luceplan, Rotaliana, šviestuvus, pasižyminčius subtilia elegancija, nepriekaištinga kokybe, tarptautinius apdovanojimus pelniusiu dizainu. Stilingi ir modernūs šviestuvai suteiks namams ne tik jaukumo bei unikalumo jausmą, bet ir trauks dėmesį kaip išskirtinė interjero detalė – nuo modernios klasikos iki industrinio stiliaus.


Kryptiniai šviestuvai

Siekiant geriau akcentuoti unikalų parduotuvės interjerą bei eksponuojamas prekes ar norint pabrėžti išskirtines namų interjero detales, siūlome platų asortimentą kryptinių šviestuvėlių: tiek spotlight, tiek downlight tipo, pasižyminčių išskirtine kokybe bei funkcionalumu. Akcentiniai šviestuvai nepamainomi kuriant vizualinį komforto jausmą bei jaukią atmosferą erdvėje.

Jungikliai. Kištukiniai lizdai. Šviesos reguliatoriai.

JUNG yra aukštos kokybės šiuolaikinės pastatų technologijos sprendimų teikėja. Šviesa, žaliuzės, oro kondicionavimas, energija, saugumas, durų komunikacija ir multimedija - „JUNG“ sistemų funkcionalumas apima visus šiuolaikinės elektros įrenginio montavimo sričių aspektus.

Albrechtas Jungas, būdamas savo laikų pionierius, 1912 m. įkūrė įmonę ir sukūrė naujo tipo perjungimo mechanizmą su 1/8 apsisukimu, pradėdamas „JUNG“ sėkmės istoriją. Tada ir dabar inovacijos, aistros ir precizika nustato „JUNG“ plėtros kursą. Nepakeičiamas dizainas ir forma, „JUNG“ sistemos teikia tinkamą sprendimą kiekvienai poreikiui. Nuo šviesos jungčių iki saugumo technologijos ir durų komunikacijos iki belaidžio arba KNX pagrįstų taikymų, pastatai gali būti visapusiškai įrengti aukščiausios techninės ir dizaino kokybės produktais. Šeimos įmonė, įsikūrusi Vakarų Vokietijos miestelyje Šalksmiule, yra atstovaujama visame pasaulyje per nepriklausomus pardavimo bei partnerių organizacijas apie 70 šalyse visame pasaulyje.

Rūpinantis gamyba tik Vokietijoje, „JUNG“ orientuojasi į tvarius plėtros ir gamybos procesus, tikslią apdirbimą ir unikalią produktų kokybę. „JUNG“ pastatų technologijas galima rasti daugelyje vietų visame pasaulyje.